Kiedy BHP dla zleceniobiorcy?

Jesteś tu:
Kiedy BHP dla zleceniobiorcy?

Kiedy BHP dla zleceniobiorcy?

BHP to kluczowy aspekt funkcjonowania każdej firmy, niezależnie od jej branży. Dotyczy to nie tylko pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, ale również zleceniobiorców, którzy wykonują zadania na podstawie umowy zlecenia. W tym artykule omówimy, kiedy i dlaczego szkolenia BHP są niezbędne dla zleceniobiorców oraz jak nasza firma może Wam pomóc w zapewnieniu odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pracy.

Kiedy szkolenia BHP dla zleceniobiorcy są konieczne?

Rodzaj wykonywanej pracy

Szkolenia BHP są konieczne dla zleceniobiorców, gdy charakter ich pracy wiąże się z potencjalnymi zagrożeniami. Przykładowo, osoby pracujące na budowach, wykonujące prace na wysokości czy w przestrzeniach zamkniętych, muszą być odpowiednio przeszkolone. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi BHP i PPOŻ, w tym szkolenia zawodowe takie jak UDT, praca na wysokości oraz pierwsza pomoc. Często pracodawcy również sami decydują o konieczności przeprowadzenia szkoleń BHP dla zleceniobiorców.

Przepisy prawne

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracodawca ma obowiązek zapewnić bezpieczne warunki pracy wszystkim osobom wykonującym pracę na jego rzecz. Obejmuje to również zleceniobiorców. Posiadanie odpowiednich instrukcji BHP, rejestru wypadków przy pracy oraz kart charakterystyki substancji niebezpiecznych jest niezbędne.

 

Jak możemy Wam pomóc?

Kompleksowe szkolenia BHP

Oferujemy szeroki zakres szkoleń BHP, dostosowanych do specyficznych potrzeb zleceniobiorców. Nasze szkolenia obejmują zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty, co pozwala na skuteczne przygotowanie do pracy w różnych warunkach.

Outsourcing pracowniczy i nadzór BHP

Nasze usługi obejmują outsourcing pracowniczy oraz nadzór BHP na budowach. Dzięki temu możemy zapewnić ciągłe monitorowanie i zarządzanie bezpieczeństwem pracy, co jest kluczowe dla zleceniobiorców wykonujących prace o wysokim ryzyku. Zapewniamy naszym pracownikom właściwe przeszkolenie, dzięki czemu nie musicie martwić się o te aspekty przy wyborze naszej firmy w kwestii outsourcingu.

Usługi BHP i PPOŻ

Świadczymy kompleksowe usługi BHP i PPOŻ, które obejmują ocenę ryzyka zawodowego, przygotowanie instrukcji BHP, prowadzenie rejestru wypadków przy pracy oraz przygotowanie kart charakterystyki substancji niebezpiecznych. Obsługujemy firmy z Wrocławia oraz całej Polski, zapewniając pełne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa pracy.

Kursy zawodowe

Organizujemy kursy zawodowe, takie jak UDT, praca na wysokości oraz praca w przestrzeniach zamkniętych. Nasze kursy są dostosowane do specyficznych wymagań różnych branż i pomagają zleceniobiorcom w zdobyciu niezbędnych kwalifikacji.

 

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach BHP i nie tylko!

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Siedziba, biuro i centrum szkoleniowe KNS PARTNER

Siedziba firmy, centrum szkoleniowe KNS PARTNER