#BEZPIECZNEWTORKI - poślizgnięcie i potknięcie

Jesteś tu:
#BEZPIECZNEWTORKI - poślizgnięcie i potknięcie

#BEZPIECZNEWTORKI - poślizgnięcie i potknięcie

Dużo u nas o nadzorach BHP, szczególnie tych, na projektach budowlanych. Jest to zdecydowanie nasz "konik" jeśli chodzi o sektor BHP. Dzięki licznym projektom, nasi BHP-owcy mogą stale się rozwijać, poznając różne gałęzie oraz sposoby pracy. Jak to jednak mówią, każdy ma dwie twarze - na szczęście u nas obie są pozytywne, choć lekko od siebie odmienne.
 
Na co dzień świadczymy usługi BHP, PPOZ oraz te z zakresu pierwszej pomocy także dla firm z sektorów handlowych, produkcyjnych i usługowych oraz różnego rodzaju instytucji, urzędów i placówek oświatowych. Nasza oferta BHP jest odpowiedzią na obowiązki pracodawców wynikające z przepisów prawa pracy. Pomagamy właścicielom firm skoncentrować się na swoich biznesach, oferując szeroki zakres usług BHP dostosowanych do indywidualnych potrzeb.
 
Szkolimy, prowadzimy dokumentacje oraz sprawujemy stałą kontrolę, aby BHP w Waszych firmach było na jak najwyższym poziomie.
Wielokrotnie mieliśmy sytuację, w której właściciel musiał kompleksowo doprowadzić stan BHP w swojej firmie do perfekcji. Nie stanowi to dla nas żadnego problemu, wręcz przeciwnie - bardzo lubimy wyzwania :)  W takich przypadkach oferujemy zwykle audyt BHP, w którym wykażemy wszelkie braki w dokumentacji, uzupełnimy instrukcje BHP, oceny ryzyka oraz dokładnie sprawdzimy ważność szkoleń pracowników i wszelkich dokumentów.
 
Działamy w systemie akcja-reakcja.
Kończy się ważność szkolenia? Kompleksowo przeszkolimy Twoich pracowników, z uwzględnieniem czynników niebezpiecznych i innych wytycznych na danym stanowisku.
Chciałbyś zatrudnić nowego pracownika, na całkowicie nowym stanowisku? Opracujemy dla Ciebie ocenę ryzyka na miarę Twojej firmy.
 
Dodatkowo, zapewniamy obsługę w języku angielskim na życzenie klienta. Nasze szkolenia z zakresu BHP, PPOŻ oraz pierwszej pomocy są prowadzone przez specjalistów z wykorzystaniem multimedialnych prezentacji, filmów, praktycznych pokazów gaszenia pożarów i innych narzędzi dydaktycznych. Nie lubimy nudy i wiemy, że szkolący się pracownicy również, dlatego nie zadręczamy Was setką slajdów, które nie mają żadnego przełożenia na rzeczywistość. Szkolimy na przykładach, podejmujemy interakcję z Twoimi pracownikami, razem rozwiązujemy problemy BHP, które mogą pojawić się w miejscu pracy.
 
Jeśli jednak Twoi pracownicy są rozsiani na różne oddziały, a czasami zorganizowanie ich wszystkich w jednym miejscu i terminie graniczy z cudem - wychodzimy na przeciw. Jesteśmy dostępni również z każdego miejsca na świecie - online, poprzez szkolenia na naszej platformie szkoleniowej. Wszystko zdalnie, sprawnie i ze sprawdzeniem końcowej wiedzy. Nasi klienci bardzo chwalą sobie również tę formę. Oczywiście, z wyłączeniem szkoleń okresowych dla pracowników na stanowiskach robotniczych - tutaj niezbędne jest spotkanie twarzą w twarz :)
 
Każda oferta cenowa jest ustalana indywidualnie, a zależna jest np. od wielkości przedsiębiorstwa, odległości od naszej firmy, bądź  liczby zatrudnionych pracowników i zastanego stanu BHP i PPOŻ.
Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły.
Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Siedziba, biuro i centrum szkoleniowe KNS PARTNER

Siedziba firmy, centrum szkoleniowe KNS PARTNER