Nasz zespół

Jesteś tu:

Nasz zespół tworzą: specjaliści ds. BHP i PPOŻ, Ratownicy oraz trenerzy i nauczyciele z wieloletnim stażem.

.

 

Paweł Kania
Paweł Kania

Starszy Specjalista ds. BHP, Inspektor PPOŻ

Ratownik KPP

+48 690 084 075

p.kania@knspartner.pl

Aleksandra Solecka
Aleksandra Solecka

Starszy Specjalista ds. BHP

Ratownik KPP

 

+48 690 084 219

a.solecka@knspartner.pl

 

Grzegorz Kotynia
Grzegorz Kotynia

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

 

 

+48 537 215 108

g.kotynia@knspartner.pl

Piotr Szymaniak
Piotr Szymaniak

Specjalista ds. BHP

 

 

+48  537 215 102

p.szymaniak@knspartner.pl

Anna Lipowska
Anna Lipowska

Starszy inspektor ds. BHP

+48 575 920 040

a.lipowska@knspartner.pl

Waldemar Kamiński
Waldemar Kamiński

Specjalista ds. BHP

+48 692 974 738

w.kaminski@knspartner.pl

 

Bartosz Ronij
Bartosz Ronij

Starszy inspektor ds. BHP

+48 578 170 271

b.ronij@knspartner.pl

Nasz zespół tworzą Behapowcy z krwi i kości, Starsi Inspektorzy ds. BHP, Specjaliści ds. BHP, Inspektorzy PPOŻ i Ratownicy ale również osoby, które dopiero rozpoczynają swoją pracę w tej trudnej dziedzienie ale dającej również ogromną satysfakcję z jej wykonywania.

Nasza praca to nasza pasja.

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Adres naszej siedziby oraz biura

Siedziba firmy i biuro