Nasz zespół

Jesteś tu:

Nasz zespół tworzą: specjaliści ds. BHP i PPOŻ, Ratownicy oraz trenerzy i nauczyciele z wieloletnim stażem.

.

 

Paweł Kania
Paweł Kania

Prezes Zarządu

Starszy Specjalista ds. BHP

Inspektor PPOŻ

Ratownik KPP

+48 690 084 075

p.kania@knspartner.pl

Aleksandra Solecka
Aleksandra Solecka

Wiceprezes Zarządu

Starszy Specjalista ds. BHP

Ratownik KPP

 

+48 690 084 219

a.solecka@knspartner.pl

 

Dominika Grabska
Dominika Grabska

Asystentka Zarządu

Specjalista ds. kadr i rozliczeń

 

 

+48 537 215 113

d.grabska@knspartner.pl

Anna Lipowska
Anna Lipowska

Specjalista ds. BHP

 

 

 

+48 575 920 040

a.lipowska@knspartner.pl

Grzegorz Kotynia
Grzegorz Kotynia

Specjalista ds. BHP i PPOŻ

 

 

 

+48 537 215 108

g.kotynia@knspartner.pl

Waldemar Kamiński
Waldemar Kamiński

Specjalista ds. BHP

Inspektor PPOŻ

 

 

+48 575 860 070

w.kaminski@knspartner.pl

 

Magdalena Harężlak
Magdalena Harężlak

Specjalista ds. BHP

 

 

 

+48 600 169 327

m.harezlak@knspartner.pl

Maciej Tarnowski
Maciej Tarnowski

Starszy Specjalista ds. BHP

Specjalista ds. szkoleń

 

 

+48 690 084 037

m.tarnowski@knspartner.pl

Liza Popova
Liza Popova

Starszy inspektor ds. BHP

 

 

 

+48 537 215 104
l.popova@knspartner.pl

Paula Kuligowska
Paula Kuligowska

Starszy inspektor ds. BHP 

 

 

 

+48 537 215 102
p.kuligowska@knspartner.pl 

Yaroslav Vakula
Yaroslav Vakula

Koordynator projektów  

 

 

 

+48 574 170 271
y.vakula@knspartner.pl 

Nasz zespół tworzą Behapowcy z krwi i kości, Starsi Inspektorzy ds. BHP, Specjaliści ds. BHP, Inspektorzy PPOŻ i Ratownicy ale również osoby, które dopiero rozpoczynają swoją pracę w tej trudnej dziedzienie ale dającej również ogromną satysfakcję z jej wykonywania.

Nasza praca to nasza pasja.

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Adres naszej siedziby oraz biura

Siedziba firmy i biuro