Agencja pracy tymczasowej

Jesteś tu:

Outsourcing pracowniczy, to przede wszystkim możliwość dynamicznego reagowania na zmieniające się potrzeby kadrowe. W branżach cechujących się sezonowością pracy wynajem personelu pozwala na szybkie pozyskiwanie pracowników tymczasowych w okresie wzmożonej produkcji oraz płynną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym, niwelując tym samym koszty i ryzyko zatrudnienia oraz zwolnień pracowników etatowych.

Wynajem pracowników do pracy daje także możliwość elastycznego zatrudnienia, w przypadku nagłego i nieplanowanego wzrostu produkcji, przy jednoczesnej redukcji kosztów ponoszonych na rekrutację i selekcję pracowników oraz ich obsługę kadrowo–płacową i administracyjną.

Rynek pracy dynamicznie się rozwija, a pracodawcy mają spore trudności z zatrudnieniem nowych osób. Rozwiązaniem jest zatrudnienie obcokrajowców ze wschodu. Rekrutujemy pracowników ogólnobudowlanych, pracowników sezonowych do prac przy przetwórstwie owoców i warzyw oraz pracowników do prac porządkowych z Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Gruzji.
Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej.
 
  • Wybierasz najszybszą rekrutację pracowników na rynku
    Realizując Twoje zlecenie, korzystamy z własnej bazy obcokrajowców z Europy Wschodniej. Współpracujemy z siecią partnerskich agencji oraz rekruterów na Ukrainie, stawiamy na jakość obsługi i nowoczesne narzędzia w procesie rekrutacji.
  • Otrzymujesz prosty system rozliczeń
    Rozliczamy pracowników wynajętych przez Twoją firmę tylko na podstawie ewidencji czasu pracy, gwarantujemy brak ukrytych kosztów i obowiązków po stronie klienta.

 

Nasza agencja pracy tymczasowej przeprowadza kompleksowy proces selekcji i rekrutacji pracowników, dopełniając wszelkich formalności związanych zarówno z legalizacją pobytu, jak i zatrudnianiem pracowników. Jednym z głównych zadań naszej agencji jest oczywiście zapewnienie bezpieczeństwa zarówno pracownikom, jak i pracodawcom korzystającym z naszyhc usług. Dokładamy wszelkich starań, aby obie strony współpracy były zadowolone z naszych usług rekrutacyjnych i outsourcingowych. Jako doświadczony pośrednik pomiędzy kadrą pracowniczą a pracodawcą zdajemy sobie sprawę z uciążliwości procesu rekrutacyjnego zauważany po obu stronach, dlatego naszym zadaniem jest przejęcie obowiązków związanych z biurokracją, dzięki czemu proces rekrutacji przeprowadzimy znacznie sprawniej, wybierając tym samym najbardziej odpowiednią osobę na dane stanowisko. Nasza agencja pracy tymczasowej specjalizuje się w wyszukiwaniu ofert pracy także dla profesjonalistów w swojej branży, ponieważ stawiamy na rozwój i doświadczenie. Zapewniamy także szkolenia osobom, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową i szukają pracy tymczasowej „na start”.

 

W celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy, oferty cenowej oraz koordynacji, prosimy o kontakt z koordynatorem Yarosławem Vakulą, pod numerem telefonu: 574 170 271 bądź e-mail: y.vakula@knspartner.pl

 
 

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców, oferujemy przejęcie zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy w różnych zakładach pracy.

Nasza kadra to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, posiadający odpowiednie kwalifikacje i kompetencje. Świadczymy usługi w zakresie: kompleksowej obsługi BHP, w tym szkoleń wstępnych i okresowych, prowadzimy kursy pierwszej pomocy, praktyczne szkolenia PPOŻ. oraz inne kursy zawodowe.

Zajmujemy się pełną obsługą projektów budowlanych w zakresie BHP.

 

PAMIĘTAJ

Warto przestrzegać i wypełniać obowiązki w zakresie BHP, ponieważ będąc osobą odpowiedzialną za stan bezpieczeństwa i higieny pracy albo kierując pracownikami lub innymi osobami fizycznymi, a nie przestrzegając przepisów lub zasad BHP, można się narazić na karę grzywny od 1 000 zł do 30 000 zł.

 

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Adres naszej siedziby oraz biura

Siedziba firmy i biuro