Pozostałe zlecenia

Jesteś tu:

Outsourcing pracowniczy - usługi na miarę potrzeb

 

W KNS Partner wiemy jak ważne jest szybkie i skuteczne reagowanie na zmiany rynkowe. Rozumiemy specyfikę pracy branży budowlanej, elektrycznej oraz produkcyjnej, dlatego stawiamy na elastyczność zatrudnienia.

Decydując się na usługę outsourcingu z KNS Partner zyskasz pewnego i elastycznego partnera biznesowego, zarówno w okresie wzrostów jak i spadków zapotrzebowania na pracowników niezbędnych do realizacji procesów.

 

 • Dzięki bogatej sieci rekrutacyjnej i doświadczonemu zespołowi możemy w krótkim czasie zapewnić  kilkudziesięcioosobową grupę gotowych do pracy Kandydatów.
 • Kompleksowo zajmujemy się rekrutacją, selekcją i organizacją przyjazdu Pracowników do kraju.
 • Dysponujemy rozbudowaną bazą sprawdzonych kandydatów do pracy, a także mobilnymi Pracownikami, dla których szybka zmiana miejsca zatrudnienia nie stanowi problemu.
 • Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę firm, które planują szybko zwiększyć zatrudnienie.
 • W przypadku outsourcingu przejmujemy wszystkie zadania związane z charakterystyką usługi podwykonawstwa, Pracownicy są zatrudniani w spółkach powiązanych z KNS Partner i delegowani do klienta.
 • Outsourcing procesów biznesowych pozwala na uwolnienie zasobów ludzkich i kapitałowych, a tym samym daje możliwość skupienia się na kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa procesach.
 • Każda oferta i wycena dotycząca outsourcingu procesów jest dopasowana indywidualnie do oczekiwań oraz wymagań naszych klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu, w trakcie którego będziemy mogli poznać wspólne oczekiwania, zoptymalizować formę współpracy oraz ustalić ostateczne i szczegółowe warunki realizacji inwestycji.

Poza wykwalifikowaną kadrą fachowców, specjalistyczną wiedzą fachową i zrozumieniem biznesowego kontekstu prowadzonej przez Państwa działalności, oferujemy również elastyczność współpracy a także pełne osobiste zaangażowanie.

 

 

INNE ZLECENIA:

Sprzątanie

Twoja firma, placówka, czy nawet hala produkcyjna lub nowo wybudowane osiedle jest miejscem, w którym zawsze powinien panować porządek. Pracownicy, jak i klienci, którzy odwiedzają firmę, muszą mieć poczucie, że znaleźli się w miejscu przyjemnym dla oka, uporządkowanym, w którym na pewno załatwią to, z czym przyszli. Porządek poprawia nastrój i świadczy o całej firmie.

Niestety, zachowanie czystości nie zawsze należy do najłatwiejszych, ale wcale nie musi, zajmiemy się tym za Ciebie!

W ramach zleconych zadań wykonywaliśmy prace związane ze sprzątaniem w clean oraz dry roomach, sprzątaniem pobudowlanym na nowopowstałym osiedlu mieszkaniowym, sprzątaniu hal produkcyjnych, magazynowych, obiektów wielkopowierzchniowych, a także na podwieszanych sufitach w pełnej asekuracji z wykorzystaniem tzw. lin życia, urządzeń samohamownych itp. przy pracach na wysokości.

Na zlecenie klientów dezynfekujemy powierzchnie w pomieszczeniach biurowych, klatki schodowe i windy, jak również urzędy, przedszkola, szkoły czy też przystanki autobusowe.

Każda oferta przygotowywana jest w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. Nasze usługi kierujemy do firm posiadających duże obiekty z zapotrzebowaniem na stałą opiekę porządkową, jak również dla małych lokali o niskiej częstotliwości usług. Możesz wybrać ofertę dopasowaną pod Twoją firmę i dowolnie skonfigurować harmonogram prac oraz ich częstotliwość.

Zakres świadczonych przez nas usług dedykowany być może budynkom wielkopowierzchniowym, ale i małym biznesom. Charakter prowadzonej przez Ciebie działalności i specyfika przestrzeni nie mają wielkiego znaczenia, ponieważ jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno obiekty przemysłowe, magazynowe, sklepowe, jak i te związane z bardziej tradycyjnymi usługami czy nowymi technologiami. Nasze elastyczne podejście uwzględnia również dostosowanie się do wymogów sanitarnych, którym musi sprostać Twoja firma.

Używamy profesjonalnych środków czystości oraz sprzętów, m.in. szorowarek, odkurzaczy przemysłowych, mopów, myjek do okien, środków czystości sprawdzonych producentów, dostosowanych do określonych powierzchni oraz dobranych pod kątem specyfiki zabrudzeń. 

W KNS PARTNER możesz liczyć na stały personel sprzątający, opiekuna kontraktu, z którym możesz skontaktować się w każdej chwili. Stoimy za Ciebie na straży porządku w Twojej firmie!

 

Dezynfekcja poprzez zamgławianie

Dezynfekcja pomieszczeń staje się standardem w obiektach użyteczności publicznej, ale i w domach, ponieważ zdrowie i bezpieczeństwo jest teraz priorytetem.

Zamgławianie to metoda dezynfekcji stosowana coraz częściej. Jest przede wszystkim szybka i bardzo efektywna, skuteczna zarówno w przypadku pleśni, jak i wirusów czy bakterii. Na czym poleca zamgławianie? Pracownik firmy za pomocą odpowiedniego urządzenia z dodatkiem środka chemicznego produkuje i rozprasza mgłę. Mgła ta dociera do każdego zakamarka pomieszczenia, wnika do każdej szczeliny, nie pozwala na pominięcie nawet centymetra przestrzeni.

W czasach COVID-19  najbardziej narażone na obecność wirusa są oczywiście szpitale i placówki ochrony zdrowia, ale równie ważna staje się dezynfekcja biur, zakładów przemysłowych, obiektów handlowych, czy szkół i placówek opiekuńczo-wychowawczych, ponieważ wszędzie tam może dojść do zarażenia. Dezynfekcja pomieszczeń może odbywać się w różny sposób.

Ważna jest szybkość, wydajność i skuteczność dezynfekcji tak, by optymalnie wykorzystać czas. Tymi wszystkimi ważnymi cechami, może poszczycić się nasza firma!

Cenę ustalamy indywidualnie. Jest ona uzależniona od powierzchni i kubatury pomieszczeń, specyfiki obiektów, wybranej metody, urządzenia, zastosowanych środków i innych czynników.

 Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

Dezynfekcja poprzez ozonowanie

Ozon jest formą tlenu o silnych właściwościach utleniających, dlatego idealnie sprawdza się podczas dezynfekcji bez zbędnych substancji chemicznych. Ozonowanie to popularna metoda dezynfekcji biur, urzędów, mieszkań oraz obiektów użyteczności publicznej. Proces ozonowania wymaga zastosowania specjalistycznych generatorów ozonu.

Ozonowanie skutecznie niszczy: grzyby i zarodniki pleśni, alergeny, bakterie oraz wirusy, co pozwala skutecznie zadbać o zdrowie i życie użytkowników pomieszczeń i pojazdów.

Komplementarna usługa dezynfekcji polega na doczyszczaniu miejsc środkiem odkażającym oraz ozonowania pomieszczeń jako uzupełnienie procesu dekontaminacji. Generator ozonu jest to maszyna do sterylizacji, dezynfekcji ozonem wykorzystująca specjalną zasadę odprowadzania ozonu do powietrza. Wytwarzany przez ozonator ozon, posiada właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze.

Ozonowanie oferowane przez naszą firmę to jednak nie tylko usługa dezynfekcji, ale również dezodoryzacji, ponieważ pozwala pozbyć się przykrych zapachów. Powietrze po ozonowaniu jest lekkie i świeże, a zapach przypomina woń wyczuwalną po burzy.

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy? Oto kilka zalet, które towarzyszą ozonowaniu:

 • Ozonowanie pomieszczeń wykonywane przez naszą firmę nie pozostawia toksycznych pozostałości, dzięki czemu jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt,
 • Ozonowanie nie tuszuje a usuwa uciążliwe zapachy, zabija chorobotwórcze mikroorganizmy,
 • Ozon jest gazem nietrwałym, bardzo szybko ulega rozkładowi. Pomieszczenia po krótkim czasie po ozonowaniu i przewietrzeniu gotowe są do użytkowania. Samo ozonowanie jest bezpieczne pod warunkiem wykonywania usług przez osoby z odpowiednim doświadczeniem – czyli właśnie naszych pracowników!
 • Ozon rewelacyjnie potwierdza swoją skuteczność wszędzie tam, gdzie tradycyjne metody nie sprawdziły się, a utrzymanie wysokich standardów higienicznych jest wymagane. Gaz ten szybko wypełnia całe pomieszczenie, wnika w strukturę tapicerowanych mebli, dociera do wszystkich zakamarków, szczelin, także tych trudnodostępnych, których nie można odkazić za pomocą innych metod.

Oferta:

          • sprzątanie pobudowlane

          • sprzątanie pomieszczeń wspólnych

          • odkażanie budynków i ozonowanie pomieszczeń

 

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Adres naszej siedziby oraz biura

Siedziba firmy, centrum szkoleniowe