Pozostałe zlecenia

Jesteś tu:

Outsourcing procesów - usługi na miarę potrzeb

 

W KNS Partner wiemy jak ważne jest szybkie i skuteczne reagowanie na zmiany rynkowe. Rozumiemy specyfikę pracy branży budowlanej, elektrycznej oraz produkcyjnej, dlatego stawiamy na elastyczność zatrudnienia.

Decydując się na usługę outsourcingu z KNS Partner zyskasz pewnego i elastycznego partnera biznesowego, zarówno w okresie wzrostów jak i spadków zapotrzebowania na pracowników niezbędnych do realizacji procesów.

 

  • Dzięki bogatej sieci rekrutacyjnej i doświadczonemu Zespołowi możemy w krótkim czasie dostarczyć kilkudziesięcioosobową grupę gotowych do pracy Kandydatów.
  • Kompleksowo zajmujemy się rekrutacją, selekcją i organizacją przyjazdu Pracowników do kraju.
  • Dysponujemy rozbudowaną bazą sprawdzonych kandydatów do pracy, a także mobilnymi Pracownikami, dla których szybka zmiana miejsca zatrudnienia nie stanowi problemu.
  • Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę firm, które planują szybko zwiększyć zatrudnienie.
  • W przypadku outsourcingu przejmujemy wszystkie zadania związane z charakterystyką usługi podwykonawstwa, Pracownicy są zatrudniani w spółkach powiązanych z KNS Partner i delegowani do klienta.
  • Outsourcing procesów biznesowych pozwala na uwolnienie zasobów ludzkich i kapitałowych, a tym samym daje możliwość skupienia się na kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa procesach.
  • Każda oferta i wycena dotycząca outsourcingu procesów jest dopasowana indywidualnie do oczekiwań oraz wymagań naszych klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu, w trakcie którego będziemy mogli poznać wspólne oczekiwania, zoptymalizować formę współpracy oraz ustalić ostateczne i szczegółowe warunki realizacji inwestycji.

Poza wykwalifikowaną kadrą fachowców, specjalistyczną wiedzą fachową i zrozumieniem biznesowego kontekstu prowadzonej przez Państwa działalności, oferujemy również elastyczność współpracy a także pełne osobiste zaangażowanie.

 

 

INNE ZLECENIA:

Sprzątanie

W ramach zleconych zadań wykonywaliśmy prace związane ze sprzątaniem w clean roomach, dry roomach a także na podwieszanych sufitach w pełnej asekuracji z wykorzystaniem tzw. lin życia, urządzeń samohamownych itp. przy pracach na wysokości.

Zajmujemy się również utrzymaniem porządku na halach produkcyjnych, magazynach i obiektach wielkopowierzchniowych.

Na zlecenie klientów dezynfekujemy powierzchnie w pomieszczeniach biurowych, klatki schodowe i windy ale także urzędy, przedszkola, szkoły czy też przystanki autobusowe itp. 

Dezynfekcja poprzez zamgławianie

Zamgławianie to metoda dezynfekcji stosowana coraz częściej. Jest przede wszystkim szybka i bardzo efektywna, skuteczna zarówno w przypadku pleśni, jak i wirusów czy bakterii. Na czym poleca zamgławianie? Pracownik firmy za pomocą odpowiedniego urządzenia z dodatkiem środka chemicznego produkuje i rozprasza mgłę. Mgła ta dociera do każdego zakamarka pomieszczenia, wnika do każdej szczeliny, nie pozwala na pominięcie nawet centymetra przestrzeni.

Dezynfekcja poprzez ozonowanie

Komplementarna usługa dezynfekcji polega na doczyszczaniu miejsc środkiem odkażającym oraz ozonowania pomieszczeń jako uzupełnienie procesu dekontaminacji. Generator ozony jest to maszyna do sterylizacji, dezynfekcji ozonem wykorzystująca specjalną zasadę odprowadzania ozonu do powietrza. Wytwarzany przez ozonator ozon, posiada właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze. Gaz wchodzi w reakcje z bakteriami, pleśniami, grzybami i innymi drobnoustrojami doprowadzając do ich całkowitego zniszczenia. Poza tym, generator ozonu skutecznie usunie wszelkie przykre i nieprzyjemne zapachy.

Oferta:

          • sprzątanie i dezynfekcja każdej powierzchni w tym trudnodostępnych

          • sprzątanie, dezynfekcja pomieszczeń wspólnych

          • odkażanie budynków klatek schodowych i wind

          • ozonowanie pomieszczeń

          • dezynfekcja i dekontaminacja obiektów i pojazdów

          • sprzedaż środków odkażających, dozowników

          • sprzedaż maseczek higienicznych

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Adres naszej siedziby oraz biura

Siedziba firmy i biuro