Pozostałe zlecenia

Jesteś tu:

INNE ZLECENIA:

Sprzątanie

W ramach zleconych zadań wykonywaliśmy prace związane ze sprzątaniem w clean roomach, dry roomach a także na podwieszanych sufitach w pełnej asekuracji z wykorzystaniem tzw. lin życia, urządzeń samohamownych itp. przy pracach na wysokości.

Zajmujemy się również utrzymaniem porządku na halach produkcyjnych, magazynach i obiektach wielkopowierzchniowych.

Na zlecenie klientów dezynfekujemy powierzchnie w pomieszczeniach biurowych, klatki schodowe i windy ale także urzędy, przedszkola, szkoły czy też przystanki autobusowe itp. 

Dezynfekcja poprzez zamgławianie

Zamgławianie to metoda dezynfekcji stosowana coraz częściej. Jest przede wszystkim szybka i bardzo efektywna, skuteczna zarówno w przypadku pleśni, jak i wirusów czy bakterii. Na czym poleca zamgławianie? Pracownik firmy za pomocą odpowiedniego urządzenia z dodatkiem środka chemicznego produkuje i rozprasza mgłę. Mgła ta dociera do każdego zakamarka pomieszczenia, wnika do każdej szczeliny, nie pozwala na pominięcie nawet centymetra przestrzeni.

Dezynfekcja poprzez ozonowanie

Komplementarna usługa dezynfekcji polega na doczyszczaniu miejsc środkiem odkażającym oraz ozonowania pomieszczeń jako uzupełnienie procesu dekontaminacji. Generator ozony jest to maszyna do sterylizacji, dezynfekcji ozonem wykorzystująca specjalną zasadę odprowadzania ozonu do powietrza. Wytwarzany przez ozonator ozon, posiada właściwości dezynfekujące i bakteriobójcze. Gaz wchodzi w reakcje z bakteriami, pleśniami, grzybami i innymi drobnoustrojami doprowadzając do ich całkowitego zniszczenia. Poza tym, generator ozonu skutecznie usunie wszelkie przykre i nieprzyjemne zapachy.

Oferta:

          • sprzątanie i dezynfekcja każdej powierzchni w tym trudnodostępnych

          • sprzątanie, dezynfekcja pomieszczeń wspólnych

          • odkażanie budynków klatek schodowych i wind

          • ozonowanie pomieszczeń

          • dezynfekcja i dekontaminacja obiektów i pojazdów

          • sprzedaż środków odkażających, dozowników

          • sprzedaż maseczek higienicznych

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Nasze biura

Centrala
Biuro Wrocław
Biuro Oleśnica