Outsourcing pracowniczy

Jesteś tu:

Outsourcing pracowniczy, to przede wszystkim możliwość dynamicznego reagowania na zmieniające się potrzeby kadrowe. W branżach cechujących się sezonowością pracy wynajem personelu pozwala na szybkie pozyskiwanie pracowników tymczasowych w okresie wzmożonej produkcji oraz płynną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym, niwelując tym samym koszty i ryzyko zatrudnienia oraz zwolnień pracowników etatowych.

Wynajem pracowników do pracy daje także możliwość elastycznego zatrudnienia, w przypadku nagłego i nieplanowanego wzrostu produkcji, przy jednoczesnej redukcji kosztów ponoszonych na rekrutację i selekcję pracowników oraz ich obsługę kadrowo–płacową i administracyjną.

Rynek pracy dynamicznie się rozwija, a pracodawcy mają spore trudności z zatrudnieniem nowych osób. Rozwiązaniem jest zatrudnienie obcokrajowców ze wschodu. Rekrutujemy pracowników ogólnobudowlanych, pracowników sezonowych do prac przy przetwórstwie owoców i warzyw oraz pracowników do prac porządkowych z Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Gruzji.
Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej.
 
  • Wybierasz najszybszą rekrutację pracowników na rynku
    Realizując Twoje zlecenie, korzystamy z własnej bazy obcokrajowców z Europy Wschodniej. Współpracujemy z siecią partnerskich agencji oraz rekruterów na Ukrainie, stawiamy na jakość obsługi i nowoczesne narzędzia w procesie rekrutacji.
  • Otrzymujesz prosty system rozliczeń
    Rozliczamy pracowników wynajętych przez Twoją firmę tylko na podstawie ewidencji czasu pracy, gwarantujemy brak ukrytych kosztów i obowiązków po stronie klienta.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby obie strony współpracy były zadowolone z naszych usług rekrutacyjnych i outsourcingowych. Jako doświadczony pośrednik pomiędzy kadrą pracowniczą a pracodawcą zdajemy sobie sprawę z uciążliwości procesu rekrutacyjnego zauważany po obu stronach, dlatego naszym zadaniem jest przejęcie obowiązków związanych z biurokracją, dzięki czemu proces rekrutacji przeprowadzimy znacznie sprawniej, wybierając tym samym najbardziej odpowiednią osobę na dane stanowisko.

W celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy, oferty cenowej oraz koordynacji, prosimy o kontakt z koordynatorem Yarosławem Vakulą, pod numerem telefonu: 574 170 271 bądź e-mail: y.vakula@knspartner.pl 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Adres naszej siedziby oraz biura

Siedziba firmy, centrum szkoleniowe