Outsourcing pracowniczy

Jesteś tu:

Outsourcing pracowniczy - usługi na miarę potrzeb

 

W KNS Partner wiemy jak ważne jest szybkie i skuteczne reagowanie na zmiany rynkowe. Rozumiemy specyfikę pracy branży budowlanej, elektrycznej oraz produkcyjnej, dlatego stawiamy na elastyczność zatrudnienia.

Decydując się na usługę outsourcingu z KNS Partner zyskasz pewnego i elastycznego partnera biznesowego, zarówno w okresie wzrostów jak i spadków zapotrzebowania na pracowników niezbędnych do realizacji procesów.

 

 • Dzięki bogatej sieci rekrutacyjnej i doświadczonemu zespołowi możemy w krótkim czasie zapewnić  kilkudziesięcioosobową grupę gotowych do pracy Kandydatów.
 • Kompleksowo zajmujemy się rekrutacją, selekcją i organizacją przyjazdu Pracowników do kraju.
 • Dysponujemy rozbudowaną bazą sprawdzonych kandydatów do pracy, a także mobilnymi Pracownikami, dla których szybka zmiana miejsca zatrudnienia nie stanowi problemu.
 • Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę firm, które planują szybko zwiększyć zatrudnienie.
 • W przypadku outsourcingu przejmujemy wszystkie zadania związane z charakterystyką usługi podwykonawstwa, Pracownicy są zatrudniani w spółkach powiązanych z KNS Partner i delegowani do klienta.
 • Outsourcing procesów biznesowych pozwala na uwolnienie zasobów ludzkich i kapitałowych, a tym samym daje możliwość skupienia się na kluczowych dla rozwoju przedsiębiorstwa procesach.
 • Każda oferta i wycena dotycząca outsourcingu procesów jest dopasowana indywidualnie do oczekiwań oraz wymagań naszych klientów.

 

Zapraszamy do kontaktu, w trakcie którego będziemy mogli poznać wspólne oczekiwania, zoptymalizować formę współpracy oraz ustalić ostateczne i szczegółowe warunki realizacji inwestycji.

Poza wykwalifikowaną kadrą fachowców, specjalistyczną wiedzą fachową i zrozumieniem biznesowego kontekstu prowadzonej przez Państwa działalności, oferujemy również elastyczność współpracy a także pełne osobiste zaangażowanie.

 

Outsourcing pracowniczy, to przede wszystkim możliwość dynamicznego reagowania na zmieniające się potrzeby kadrowe. W branżach cechujących się sezonowością pracy wynajem personelu pozwala na szybkie pozyskiwanie pracowników tymczasowych w okresie wzmożonej produkcji oraz płynną redukcję zatrudnienia w okresie spadkowym, niwelując tym samym koszty i ryzyko zatrudnienia oraz zwolnień pracowników etatowych.

Wynajem pracowników do pracy daje także możliwość elastycznego zatrudnienia, w przypadku nagłego i nieplanowanego wzrostu produkcji, przy jednoczesnej redukcji kosztów ponoszonych na rekrutację i selekcję pracowników oraz ich obsługę kadrowo–płacową i administracyjną.

Rynek pracy dynamicznie się rozwija, a pracodawcy mają spore trudności z zatrudnieniem nowych osób. Rozwiązaniem jest zatrudnienie obcokrajowców ze wschodu. Rekrutujemy pracowników ogólnobudowlanych, pracowników sezonowych do prac przy przetwórstwie owoców i warzyw oraz pracowników do prac porządkowych z Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz Gruzji.
Zapewniamy kompleksową obsługę przedsiębiorstw na terenie całej Polski w zakresie uzupełniania braków kadrowych. Zespół naszych ekspertów specjalizuje się w zatrudnianiu obcokrajowców, głównie z Europy Wschodniej.
 
 • Wybierasz najszybszą rekrutację pracowników na rynku
  Realizując Twoje zlecenie, korzystamy z własnej bazy obcokrajowców z Europy Wschodniej. Współpracujemy z siecią partnerskich agencji oraz rekruterów na Ukrainie, stawiamy na jakość obsługi i nowoczesne narzędzia w procesie rekrutacji.
 • Otrzymujesz prosty system rozliczeń
  Rozliczamy pracowników wynajętych przez Twoją firmę tylko na podstawie ewidencji czasu pracy, gwarantujemy brak ukrytych kosztów i obowiązków po stronie klienta.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby obie strony współpracy były zadowolone z naszych usług rekrutacyjnych i outsourcingowych. Jako doświadczony pośrednik pomiędzy kadrą pracowniczą a pracodawcą zdajemy sobie sprawę z uciążliwości procesu rekrutacyjnego zauważany po obu stronach, dlatego naszym zadaniem jest przejęcie obowiązków związanych z biurokracją, dzięki czemu proces rekrutacji przeprowadzimy znacznie sprawniej, wybierając tym samym najbardziej odpowiednią osobę na dane stanowisko.

W celu ustalenia wszelkich szczegółów współpracy, oferty cenowej oraz koordynacji, prosimy o kontakt z koordynatorem Yarosławem Vakulą, pod numerem telefonu: 574 170 271 bądź e-mail: y.vakula@knspartner.pl 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy
KNS PARTNER
Kontakt
Formularz kontaktowy

Siedziba, biuro i centrum szkoleniowe KNS PARTNER

Siedziba firmy, centrum szkoleniowe KNS PARTNER